خدمات و محصولات

پروفیل پره رادیاتوری  پروفیل اختصاصی لنگه لولایی نرمال  طرح جدید  پروفیل لنگه کشویی نرمال 
کاربری آن در رادیاتورهای خانگی است که در چندین طرح مختلف تولید و عرضه میگردد که پس از چهارچوب شدن، با استفاده از لولای خاص در داخل فریم پنجره نصب و در واقع قسمت شیشه خور و متحرک پنجره لولایی را تشکیل میدهد پروفیل لنگه کشویی نرمال که قسمت شیشه خور و متحرک پنجره های دو جداره کشویی نرمال را تشکیل میدهد 
سیل دو لته سینوسی   ریل کوچک درب شیشه ای  پروفیل یخچالی  
مصرف آن در ورودی کف آسانسور میباشد که در چندین اندازه و ابعاد تولید و معمولا پس از عملیات آنودایز سیلور قابل استفاده است مصرف آن در دربهای شیشه ای ریلی است. شیشه پس از چهارچوب شدن با پروفیل خاص دیگری با استفاده ازنوعی بلبرینگ خاص در داخل این ریل حرکت و به صورت کشویی باز و بسته میگردد در یخچال های صنعتی قابل استفاده میباشد
 
اختصاصی اجاق گاز  ریل آسانسوری  نبشی های یخچالی
اختصاصی اجاق گاز  مورد استفاده آن نگهدارنده شیشه  اجاق گاز میباشد که طرحهای مختلفی داشته و طبق انتخاب سازنده های اجاق گاز تولید و عرضه میگردد.

ریل آسانسوری که معمولا پس از عملیات آنودایز سیلور مورد استفاده قرار میگیرد.

 در چندین سایز تولید میشود . مورد استفاده آن درگوشه های داخل و بیرون اتاق یخچال  وانت بارها و کامیون و کامیونت های یخچال دار می باشد.
 
اختصاصی خاص پارتیشن چرخ دنده آسانسور اختصاصی کف ریل 
اختصاصی خاص پارتیشن . معمولا به صورت رنگی و آبکاری شده در رنگهای مختلف استفاده میشود .

چرخ دنده آسانسور . در سیستم مکانیزه آسانسور به صورت آبکاری شده استفاده میشود . با توجه به حساسیت قطعه این پروفیل باید سختی قابل توجهی داشته باشد . رنگ این نمونه فقط برای زیبایی تصویر میباشد .

اختصاصی کف ریل . قابل استفاده در کف اتاق انواع وانت و کامیون و کامیونت ها میباشد که بصورت خام و رنگی و آبکاری شده مصرف میشود و اندازه و ابعاد مختلفی نسبت به خودرو مورد استفاده دارد.
   
اختصاصی لوله پروفیل اختصاصی  
اختصاصی لوله. در انواع سایزها تولید و مصرف میگردد. در انواع کارهای صنعتی از قبیل لوله های آبیاری و صنایع میز و صندلی سازی و ... بصورت گسترده  تولید و مصرف می گردد .

پروفیل اختصاصی خاص . مورد استفاده آن در صنایع پزشکی میباشد که معمولا بصورت آبکاری شده مصرف میشود.